bannertopgif6

Rolteks na targach w Szepietowie

W dniu 28 listopada 2015r. odbyło się wzorem lat ubiegłych spotkanie klientów i firm wykonawczych, którzy pracowali wspólnie z naszym składem w kończącym się sezonie budowlanym.

Po przywitaniu gości przez właściciela Marcina Kruszewskiego, głos zabrali przedstawiciele firmy Kerakoll. Zaprezentowali bogatą ofertę chemii budowlanej, kładąc szczególny nacisk na nowy produkt do klejenia wszelkiego rodzaju glazury i terakoty „H40 No limit". Kolejnym wystąpieniem była prezentacja markowych narzędzi ręcznych firmy Kubala. Do dyspozycji naszych wykonawców byli również przedstawiciele firm producenckich: Blachy Pruszyński, Mariola, Lico-Mix, Konekt, Eurovent, którzy udzielali odpowiedzi dla zainteresowanych i byli do dyspozycji przez cały wieczór wszystkich gości.

Kolejnym etapem w części oficjalnej było wręczenie podziękowań dla „Solidnych wykonawców Rolteks-u 2014/15", które przygotowali podopieczni Stowarzyszenia Szansa z Racibor Starych. W drugiej edycji „Złotych kielni 2014 r" uhonorowano inwestorów, którzy zaufali naszej firmie w minionym sezonie, wybrali naszą ofertę i pozwolili obsługiwać swoje inwestycje. Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wybrali naszą firmę jako swojego dostawcę.

Uroczysta kolacja tylko utwierdziła wszystkich w przekonaniu, iż dobry kontakt, zrozumienie potrzeb oraz indywidualne podejście do każdego wykonawcy oraz inwestora pozwala cieszyć się ze wspólnego sukcesu jakim wg. naszej oceny jest zadowolenie klientów, które dało się odczuć bezpośrednio. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, zapraszamy do dalszej współpracy, co pozwoli spotkać się za rok.

Strona w budowie!

Aktualnie przygotowujemy materiał do tej podstrony. Zapraszamy wkrótce!

Rolteks Sokoły

SokołyKulesze Kość.Wysokie Maz.

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 33, Sokoły

Tel.: +48 86 274-12-67 | Fax: 86 274-15-75

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 14, Kulesze Kościelne

 Tel./fax: +48 86 274-30-73

CAPAROL
ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Długa 101, Wysokie Mazowieckie

 Tel./fax: +48 86 219-41-27

© 2016 ROLTEKS SOKOŁY. All Rights Reserved. Designed By KaMaXmedia
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii w celu poprawnego działania. Odwiedzając nas akceptujesz to
Ok